Yeni: Ponette – Stuck

0 Shares
0
0
0

Son iki sene içerisinde müzik çevrelerinden geçer not alan Oslo’nun en grunge müzik gruplarından Ponette yeni teklisi “Stuck”ı Toothfairy etiketiyle dinleyiciyle buluşturuyor. Aynı zamanda müzisyen yakında yayımlanacak mini albümünü de müjdeliyor.  Akılda kalıcı, elektro tınıları pop tarzı vokalleriyle harmanlayan Ponette yeni parçasında hayal kırıklıklarından ve umutsuzluğu ses evreninde anlatıyor. Vokalist Helene Svaland Johansen‘in dürüst söz yazımı ise şarkıyı daha da üst noktaya taşıyor. Heavy guitar ve synthlerin şarkıya eşliğiyle ise “Stuck” saf bir enerji patlaması olarak cereyan ediyor.

Bu arada Ponette geçtiğimiz aylarda efsanevi pop grubu t.A.T.U.’nun en popüler şarkılarından “All The Things She Said”i de oldukça başarılı bir şekilde yorumladı. Ponette ilk uzunçaları üzerinde çalışırken 2000’li yılların en bilindik pop şarkılarından birini yorumlayarak farklı janrlardan etkilendiğini de böylelikle kanıtlamış oldu. Ponette’in “All The Things She Said” coverını da mutlaka dinlemelisiniz.


0 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da bakın

Keşif: Murmur

Sunniva Mellbye’nin müzikal alter egosu Murmur, İngilizce ve Fransızca’daki kelime anlamıyla mırıltı anlamına gelmesine rağmen bize tam olarak…
Daha Fazla