Post Pines’tan Müjde!

2 Shares
2
0
0

Elektronik müzik deyince Nordik Simit olarak en sevdiğimiz gruplardan Post Pines, melankolik ezgileriyle geri döndü. Ağustos sonuna doğru yayınlayacakları albümlerinden 2 parça daha yayınlayan Post Pines kendi çektikleri bir klip de yayınladı.

Eğer daha önce Post Pines ile tanışmadıysanız ve tüylerinizi diken diken edecek bir albüm arıyorsanız Post Pines‘ın yeni albümü tam da bu işe yarıyor. Post Pinesİsveç‘in ormanlar ile çevrili küçük kasabalarından birinde kuruldu. Klasik ofis binalarında, öğle yemeklerinde bir araya gelip müzikleri üzerine çalışan ikili daha sonra enstrümanlarını ve kayıt cihazlarını toplayıp ormanın derinliklerinde kamp yapmaya gitti. Bu gizemli ormandan da Past Eyes adını verdikleri, masalsı/ minimal sözlere sahip etkileyici şarkılarla dolu ilk albümlerini çıkardılar.

Şimdi ise hiçbir sesin abartılmadan, her şeyin tam kıvamında ayarlandığı minimal elektronik parçalardan oluşan ikinci albümlerini heyecanla bekliyoruz.

2 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da bakın

Keşif: Murmur

Sunniva Mellbye’nin müzikal alter egosu Murmur, İngilizce ve Fransızca’daki kelime anlamıyla mırıltı anlamına gelmesine rağmen bize tam olarak…
Daha Fazla