PASHA İle Tanıştınız Mı?

0 Shares
0
0
0

İlk olarak 2017’de by:Larm’da tesadüfen keşfettiğimiz Pasha, o günden bugüne İskandinavya rap müzik sahnesinin en çok aranan isimlerinden birisi haline geldi. Nothing But Hope And Passion, Clash Music, NME gibi platformların sık sık dikkatini çeken Pasha eşsiz ve eğlenceli tarzıyla büyük kitleleri kendisine hayran bırakıyor ki SXSW ve Avrupa’nın birçok büyük şehrinde 40’tan fazla konser verdi.

90’ların acayip, oynak ve funkımsı hip hop tınılarından beslenen müzisyen ilk teklileri ‘Around the Area’ ve ‘Colorblind’ ile Spotify viral listelerine girmişti. İskandinavya’da gençler arasında ağızdan ağıza dolanan parçalara imza atan Pasha, şimdiden Norveç’in en büyük radyo istasyonlarının göz bebeği oldu.

Son olarak da I GOT THE JUICE adını verdiği teklisi ile karşımıza çıkan Pasha tarzından ödün vermeden birçok farklı sesi bir araya getirmiş. Ayrıca parçanın eğlenceli bir klibi de bulunuyor.

0 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da bakın

Dinle: jens

Kendisini ilk defa Vill Vill Vest‘te paylaştığımız daha sonra Instagram hesabımızı ele geçirip sizlerle bire bir tanışan jens, Bergen’in en…
Daha Fazla