Fotoğraf: Kenny Mccracken

Yeni: dePresno ft. Liv Dawson – Gold

0 Shares
0
0
0

Bergen’in en genç yeteneklerinden dePresno, Leonard Cohen, Bob Dylan ve Bob Marley gibi efsanevi müzisyenlerin etkisinde müzikal dilini oluşturdu. Dört yaşında gitarı eline alan müzisyen, genç yaşta kendi şarkı sözlerini yazmaya başladı. dePresno hem vokallerindeki hem de şarkı sözlerindeki derinlikle kısa süre içinde yükselişe geçti. ‘Hide and Seek’, ‘See You Soon’ ve Paper Thin’ teklileriyle müzik çevrelerinden geçer not aldı. Şimdi, yeni teklisi ‘Gold’u dinleyiciyle buluşturan müzisyen gerçekten de altın gibi oldukça cazip bir parçayla karşımızda.

İngiltereli müzisyen Liv Dawson‘ın da parçaya eşlik etmesiyle oldukça dinamik bir yapıya bürünen ‘Gold’ neredeyse her yerde kulağımıza çalınan parçaların parametrelerine sahip. ‘Gold’ oldukça Amerikanvari tınılar barındırıyor ve başarılı bir pop parçası niteliğinde. Aynı zamanda dePresno‘nun ismini daha da sık duyaracak bir parça olduğunu düşünüyoruz. Belki de en hit parçalarından biri olabilir. Şimdiden birçok festivalde sahne alan, AURORA ve A-ha gibi grupların ön grubu olarak çalan dePresno’nun ismini sık sık duyacağız. dePresno ayrıca bu seneki by:Larm’da da sahne alacak.


0 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da bakın

Keşif: Murmur

Sunniva Mellbye’nin müzikal alter egosu Murmur, İngilizce ve Fransızca’daki kelime anlamıyla mırıltı anlamına gelmesine rağmen bize tam olarak…
Daha Fazla