Fotoğraf: Elise Vandbakk

Yeni: Vandbakk – Emotions

0 Shares
0
0
0

Norveçli indie müzisyen Vandbakk geçtiğimiz sene yayımladığı ilk teklisi “Solid Ground” ile radarımıza takılmıştı. Aynı zamanda Norveç’te NRK P3 dahil olmak üzere birçok mecrada ilgiyle takip edilen yetenekli müzisyen sonunda yeni parçalarla karşımızda. Vandbakk, bugün ikinci teklisi “Emotions”ı yayımladı ve biz şimdiden parçayı loopa almaya başladık bile. Ayrıca Vandbakk, alter egosu Dalileo ile de elektronik tınılara duyduğu özlemi yansıtıyor. Şimdiye kadar Dalileo projesinde sadece “ADHD Dreams” adlı parçasını yayımlayan müzisyen, umarız ki en kısa zamanda yeni bestelerini sıklıkla yayımlar.

Vandbakk, “Emotions” parçasındaki derin vokalleri ve gitar riffleri ile 2 dakika 49 saniye boyunca bambaşka bir evren sunuyor. Aslında oldukça temel bir konudan, duygulardan, bahseden müzisyen oldukça başarılı yazılmış şarkı sözleriyle dinleyiciyi hayran bırakıyor. Yayımladığı ilk tekli “Solid Ground”a kıyasla daha melankolik tınılara sahip olan “Emotions” dinleyiciyi kendi geçmişinde bir yolculuğa da sürüklüyor. Ayrıca teklinin kapak tasarımı da bir hayli hoşumuza gitti. Vandbakk’ı radarınıza almayı unutmayın.

0 Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da bakın

Yeni: Signe – Sirens

Birkaç gün önce keşfettiğimiz, İsveçli sanatçı Signe sevgililer gününde yayınlayacağı EP’sinden tekli yayınladı! Küçük yaşlarda başladığı müzik kariyerine…
Daha Fazla